У Миронівській ЗОШ №1 закінчилась декада точних наук. В рамках цього були проведені різноманітні заходи: математичний квест, калейдоскоп, вікторина, естафета, цікава презентація про вчених, виставка учнівських проектів з хімії, самоврядування на уроках хімії, конкурси з хімії та інформатики, виставка стінгазет та розв"язування кросвордів. Підготували декаду вчителі математики Марусенко Л.З., Хоменко О.О., Старикова Т.М., вчитель хімії Бєгова Ж.М., вчитель фізики та інформатики Марусенко А.В. Учні з задоволенням взяли участь у заходах та пісилили інтерес до вивчення точних наук.
![](/_nw/2/s68962880.jpg)
![](/_nw/2/s60006409.jpg)
![](/_nw/2/s76358925.jpg)
![](/_nw/2/s80412673.jpg)
![](/_nw/2/s56748610.jpg)
![](/_nw/2/s28681494.jpg)
|