Вибір місця наванн - одне з найважливіших рішень в нашому житті. Від цього залежить і майбутня прфесія, і те, де пройде юність. Ось і настав час вирішити це питання нашим дев"ятикласникам та одинадцтикласникам. А допомогають їм в цьому представники навчальних закладів, які проводять профорієнтаційну роботу серед учнів. Сьогоді до нас завітали представники Ржищівського будівельного коледжу, які розповіли про переваги спецальностей їх коледжу та красу студентських років.
![](/_nw/1/s15494965.jpg)
![](/_nw/1/s81912157.jpg)
|