ПРОТОКОЛ
загальних зборів трудового колективу за участю представників батьківського комітету, піклувальної ради та ради школи комунального закладу Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Миронівської районної ради Київської області
від 08.06.2018 року Присутні : 48 осіб
Голова зборів Т.В.Сухобрус
Секретар зборів В.М.Колісник
Порядок денний
- Обрання голови та секретаря зборів.
- Звіт директора школи про управлінську діяльність у 2017-2018 н.р.
- Обрання лічильної комісії зборів
- Звіт голови лічильної комісії про результати голосування.
1. Слухали: директора школи Шкапу С.С., яка запропонувала обрати голову та секретаря зборів.
Виступили: Бреус Л.А., учитель української мови та літератури Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яка запропонувала головою зборів обрати Сухобрус Т.В., заступника директора школи з виховної роботи, а секретарем – Колісник В.М., учителя початкових класів.
Відбулося голосування, в ході якого рішення було прийняте одноголосно
Ухвалили: 1. Головою зборів обрати Сухобрус Т.В.
2.Секретарем зборів обрати Колісник В.М.
2. Слухали: звіт директора Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шкапи С.С. про свою управлінську діяльність у 2017-2018 н.р.
Доповідачка звернула увагу присутніх на те, що у комунальному закладі Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Миронівської районної ради Київської області вона працює з 1988 року, спочатку вчителем початкових класів, потім працювала заступником директора з навчально-виховної роботи. На посаді директора школи - з 20.12.2012 року по 31.08.2014 року, 01.09.2014 року по 31.09.2016 року заступник директора з навчально-виховної роботи, 3 01.10.2016 року по даний час директор школи.
Шкапа С.С. у ході виступу повідомила, що Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 має певні усталені традиції, які директор намагається підтримувати і далі у своїй роботі.
Питання на яких акцентувала увагу доповідач:
-
- Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.
- Виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9 класу у порівнянні за останні 3 роки).
- Створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
- Організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи.
- Ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи.
- Залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання.
- Вжиті заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки.
- Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та педагогічних працівників:
- забезпечення навчання учнів з особливими потребами;
- забезпечення організації харчування та медичного обслуговування учнів і педагогічних працівників;
- дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;
- надання соціальної підтримки та допомоги дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей;
- моральне та матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення;
- дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку;
- стан дитячого травматизму.
- Залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю; співпраця з громадськими організаціями.
- Дисциплінарна практика та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу.
- Реагування керівника на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, Радою, батьками, представниками органів громадського самоврядування.
Особливу увагу приділила досягненням закладу з різних напрямків роботи: навчально-виховна робота, інноваційна діяльність, позакласна робота, успішність учнів.
Також виступаюча подякувала батькам за активну співпрацю, матеріальну та моральну підтримку. Доповідачка відмітила, що за рахунок батьківських коштів було зроблено у цьому році ремонт класів, шкільної їдальні, коридорів.
Виступили:
Старикова Т.М. заступник директора з навчально-виховної роботи, яка
акцентувала увагу на особистому внеску директора закладу Шкапи С.С. у формуванні шкільної мережі, особливо щодо набору у 10 клас, створення інклюзивних класів ( в яких навчаються учні з особливими освітніми потребами), участь школи в Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу, упровадження програми інноваційної освітньої діяльності регіонального рівня «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти». Директор школи підтримує учнів, допомагає їм; вона є ініціатором різних шкільних заходів. Запропонувала визнати роботу Шкапи С.С. задовільною.
Севериненко О.П, голова профспілкового комітету школи. Вона відзначила, що Світлана Степанівна - наполегливо та планомірно працює з педколективом щодо вирішення навчально-виховних завдань. Вона вмілий керівник, гарний господар. Постійно займається благоустроєм школи, вимоглива до себе і підлеглих і в той же час готова прийти на допомогу до кожного члена колективу. Завжди узгоджує свої рішення з профспілковим комітетом школи. Визнала роботу директора задовільною.
Хоменко О.В., голова батьківського комітету школи, яка зазначила, що дирекція школи прикладає багато зусиль для покращання умов навчання дітей в школі; багато працює над зміцненням матеріально-технічної бази, підвищенням рівня знань учнів, якості викладання предметів педагогами школи, про що свідчать здобуті результати. Вважає роботу директора школи задовільною.
Хоменко Н.П., голова ради школи, яка відмітила продуктивність роботи дирекції школи протягом навчального року, значні здобутки в навчальній, виховній, господарчій роботі. Відмітила вміння дирекції школи налагоджувати хороші стосунки із спонсорами, знаходити правильні підходи для вирішення питань, пов'язаних із зміцненням матеріально-технічної бази школи. Вважає роботу директора школи задовільною.
3. Слухали: голову зборів Сухобрус Т.В. , яка запропонувала для ухвалення рішення нинішніх зборів обрати лічильну комісію у кількості 5 осіб. Тетяна Василівна запропонувала обрати представників педколективу школи Хоменко Н.П., Гавриленко Л.І., Руденко Л.І., Марусенко Л.З., представника батьківського комітету Хоменко О.В.
Ухвалили: 1.Обрати лічильну комісію у кількості 5 осіб.
2. Обрати лічильну комісію у такому складі :
Хоменко Н.П., Гавриленко Л.І., Руденко Л.І., Марусенко Л.З., Хоменко О.В.
Відбулося таємне голосування стосовно результатів управлінської діяльності директора комунального закладу Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Миронівської районної ради Київської області за 2017-2018 н.р.
- Слухали: Голову зборів Сухобрус Т.В., яка оголосила результати голосування.
Ухвалили: Вважати діяльність директора школи Шкапи Світлани Степанівни упродовж 2017-2018 навчального року задовільною.
Постановили:
У 2018-2019 навчальному році приділити увагу розв'язанню проблем, зазначених у звіті та під час обговорення, а саме: рекомендувати Шкапі С.С. продовжити роботу щодо вирішення проблем:
- Проведення ремонту східців, вхідної площадки;
- укріплення матеріально-технічної бази школи: придбання обладнання, стендів для навчальних кабінетів;
- залучення до навчання у школі більшої кількості учнів;
- розширення мережі гуртків на базі школи; продовження співробітництва з цього питання з ЦДЮТ, ДЮСШ.
Голова зборів Т.В.Сухобрус
Секретар зборів В.М.Колісник
|