Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1



Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо

команду Миронівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

за ІІ місце у легкоатлетичному кросі пам"яті героїв Чорнобиля

серед школярів.

********************************************************************************************************************************************************************

 

 

Вітаємо шкільні команди Миронівської ЗОШ №1 з баскетболу

* І місце Хлопці

* ІІ місце Дівчата

Бажаємо успіхів та подальших перемог!

*********************************************************************************************************************************************************************************

Щиро вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2017-2018 н.р):

*ученицю 9-Б класу Вовченко Богдану за зайняте ІІІ місце * правознавства 

* ученицю 8-А класу Бондар Анну за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

 

 

*ученицю 10 класу Святун Анастасію за ІІ місце з образотворчого мистецтва;

*ученицю 11 класу Куценко Ірину за ІІ місце з зарубіжної літератури;

Бажаємо подальших перемог!!!

***********************************************************************************************************************************************

Наші вітання

 

 

Вітаємо призерів ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н. р.

Предмет

ПІП учня

Місце

Біологія

Чалий Максим 8-Б

ІІІ

Шевченко Крістіна 9-Б

ІІІ

Українська мова та література

Хоменко Анастасія 7-Б

ІІ

Скиба Маряна 8-А

ІІ

Вовченко Богдана 9-Б

ІІ

Дзен Владислав 10 кл

ІІІ

Куценко Ірина 11 кл

ІІІ

Образотворче мистецтво

Яременко Софія 8-Б

ІІІ

Коваль Єва 9-А

ІІІ

Святун Анастасія 10кл.

ІІ

Шарафан Ольга 11 кл

ІІ

Англійська мова

Хоменко Іван 9-Б

ІІІ

Лисенко Тетяна 8-Б

ІІІ

Екологія

Завиніченко Ірина

ІІ

Історія

Михайлів Назар

ІІІ

Бондар Анна

І

Географія

Михайлів Назар

ІІІ

Іщенко Ілона

ІІ

Чалий Максим

ІІ

********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Вітаємо шкільну команду

-з гандболу дівчат та хлопців за ІІІ місця у районних змаганнях;

-хлопців 2007 р.н. за  ІІІ місце та хлопців 2004 р.н за ІІ місце у змаганнях "Шкіряний м"яч";

- з баскетболу 3*3 за ІІІ місце у районних змаганнях.

Бажаємо наснаги та подальших перемог!

  

 

********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Вітаємо призерів VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка у 2017/2018 навчальному році

 

6 клас

ІІІ місце –Самойленко Єлизавета, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

7 клас

ІІІ місце – Головатюк Анастасія, Миронівська ЗОШ І-ІІ ст. №1

8 клас

ІІ місце – Потапова Крістіна, МиронівськаЗОШ І-ІІІ ст. №1

***********************************************************************************************************************************************************************************

Вітаємо призерів ІІ етапу ХVІIІ Міжнародного  конкурсу  з української мови імені  Петра Яцика в  2017/2018 навчальному році

3 клас

І місце – Карпенко Софія, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІ місце – Марусич Мілєна, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

   4 клас

ІІІ місце – Мирошніченко Ангеліна, Миронівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№1

6 клас

ІІ місце – Гудзенко Валерія, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

7 клас

І місце – Хоменко Анастасія, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

8 клас

ІІ місце –  Бондар Анна, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 9 клас

 ІІІ місце – Іщенко Анна, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1          

 11 клас

     ІІ місце – Куценко Ірина, Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Однією з найкращих робіт  визнано роботу Карпенко Софії   – учениці 3 класу,  КЗ Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  яка стане учасником ІІІ етапу конкурсу.

********************************************************************************************************************************************************************************************************************

Вітаємо призерів  «Всеукраїнського літе-

ратурного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику» (2017-2018 н.р.)

1 категорія ( від 6 до 10 років)
1 місце – учень Миронівської ЗОШ № 1 Рубець Арсеній
2 місце – учень Миронівської ЗОШ № 1 Вовченко Дмитро

 

2 категорія ( від 11 до 14 років)
1 місце – учениця Миронівської ЗОШ № 1 Хоменко Анастасія
2 місце – учениця Миронівської ЗОШ № 1 Потапова Крістіна
 

********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

"ПЕРЛИНИ МИРОНІВЩИНИ"!

Номінація "Авторська поезія":

Потапова Крістіна 7 кл - І місце

Хоменко Анастасія 6 кл - І місце

Номінація "Виразне читання":

Литвин Вадим 4 кл - ІІІ місце

Бондар Дарина 4 кл - ІІІ місце

Тіньков Іван 4 кл - ІІІ місце

Лозова Богдана 6 кл - ІІІ місце

Номінація "Гумор":

Цабенко Максим 1 кл - ІІІ місце

Самойленко Ліза і Коваленко Юлія (дует) 5 кл - І місце

 

 

 

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіад 2016-2017 н. р. !!!

Українська мова та література:  ученицю 8-Б класу Вовченко Б. І місце

                                                              ученицю 10 класу Куценко І. ІІ місце

Зарубіжна література:              ученицю 10 класу Куценко І. І місце

                                                           ученицю 9-Б класу Чупіс В. ІІІ місце

                                                                   ученицю 8-Б класу Шевченко К. ІІІ місце

                                                              ученицю 7-А класу Бондар А. ІІІ місце

Образотворче мистецтво:        ученицю 10 класу Шарафан О. ІІ місце

                                                               ученицю 9-Б класу Святун А. ІІІ місце

                                                    учня 8-Б класу Хоменка І. ІІІ місце

Екологія                                 ученицю 11 класу Скибу І. ІІ місце

Англійська мова                                учня 9-А класу Дзена Владислава І місце

                                                   учня 8-Б класу Хоменка І. ІІІ місце

Біологія                                          ученицю 11 класу Безверху Н. ІІІ місце

                                                             ученицю 8-Б класу Шевченко К. ІІ місце

Історія                                    ученицю 9-Б класу Чупіс В. ІІ місце

Хімія                                                ученицю 11 класу Безверху Н. ІІІ місце

                                              учня 9-А класу Бєгова А ІІ місце

                                                              ученицю 8-Б класу Шевченко К. ІІІ місце

                                                учня 7-Б класу Чалого М. ІІІ місце

 

 

Вхід на сайт
ДОПОМОЖЕМ
ВІЙСЬКУ

Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Copyright MyCorp © 2018
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz